Informace pro rodiče a žáky_zahájení nového školního roku

Vážení rodiče, milí žáci,
školní rok 2022/23 bude zahájen dne 1. září v 7. 25 hodin přivítáním nových žáků vedením školy a starostou obce. V prvních třídách přivítají žáky třídní učitelky a paní zástupkyně. První školní den bude ukončen po první vyučovací hodině v 8. 10 hodin (v prvním dnu nebude v provozu školní družina ani školní jídelna). V pátek 2. září bude vyučování na 1. stupni probíhat v 1. ročníku do 10.05 hodin, ve 2. – 5. ročníku 1. – 4. vyučovací hodinu, na 2. stupni 1. – 5. vyučovací hodinu pod vedením třídních učitelů, a to včetně zajištění školní družiny a školního stravování – v pátek pouze jedno jídlo. Od pondělí 5. září bude přihlášeným žákům o velké přestávce již k dispozici svačinka a ve školní jídelně bude umožněna volba ze dvou jídel.
Výuka podle rozvrhu bude v plném rozsahu zahájena v pondělí 5. září 2022     (1. ročník ještě zkrácená výuka do 10.05 hodin).
Přejeme všem úspěšný start!