Školní družina

Školní družina je od školního roku 1968/69 nepostradatelnou součástí Masarykovy základní školy Zruč-Senec. Jejích služeb využívá stále více rodičů a spokojených žáků.  Zajišťuje především mimoškolních činnost formou výtvarných, sportovních a jiných aktivit. Tradiční Vánoční výstava v Restauraci U Drudíků a Jarní dílničky neodmyslitelně patří k zimnímu a jarnímu období školního roku.

Od 1. září 2016 došlo k opětovnému rozšíření kapacity školní družiny tak, abychom mohli uspokojit potřeby co nejvíce rodičů a žáků prvního stupně. V současné době otevíráme celkem sedm oddělení (což je max. možný počet z povoleného kapacitního hlediska). V letošním školním roce navštěvují družinu bezmála dvě stovky žáků.

Ve školním roce zajišťuje provoz školní družiny denně sedm vychovatelek od 11. 00 hodin nejpozději do 16.30 hodin pod vedením paní Mileny Záhoříkové.

Přejeme našim žákům příjemně strávený pobyt ve školní družině!