Školní družina

Školní družina je od školního roku 1968/69 nepostradatelnou součástí Masarykovy základní školy Zruč-Senec. Jejích služeb využívá stále více rodičů a spokojených žáků.  Zajišťuje především mimoškolních činnost formou výtvarných, sportovních a jiných aktivit. Tradiční Vánoční výstava v Restauraci U Drudíků a Jarní dílničky neodmyslitelně patří k zimnímu a jarnímu období školního roku.

Od 1. září 2016 došlo k opětovnému rozšíření kapacity školní družiny tak, abychom mohli uspokojit potřeby co nejvíce rodičů a žáků prvního stupně. V letošním roce navštěvují školní družinu bezmála dvě stovky žáků. Ve školním roce 2022/23 zajišťuje provoz družiny denně sedm vychovatelek od 11. 00 hodin do 16.30 hodin pod vedením paní Ivany Klailové.

Přejeme našim žákům příjemně strávený pobyt ve školní družině!